Dlaczego PMP ?


Kariera w PMP

PMP tworzą ludzie To dzięki ich zaangażowaniu i otwartości obsługujemy największych klientów na rynku papierniczym.
Dołączając do nas spotkasz się z szacunkiem wobec Twojej pracy i tego, kim jesteś oraz z profesjonalizmem w każdym działaniu. Nie zabraknie Ci satysfakcji z wykonywanych zadań oraz wielu projektów angażujących Cię do pracy zespołowej. Jesteśmy dumni z tego, że każde podejmowane przez nas działanie jest etyczne. W PMP zadbamy także o Twój rozwój. Liczne szkolenia, kursy i studia czekają na tych, którzy chcą z zaangażowaniem wejść w nasz pełen pasji świat. Wychodząc z założenia, że nie samą pracą człowiek żyje, dbamy o właściwy work-life-balance. Wierzymy że tylko szczęśliwi pracownicy tworzą najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Wiążąc swoją karierę zawodową z PMP uzyskasz dostęp do licznych benefitów, a przede wszystkim trafisz do grona koleżanek i kolegów, którzy przyjmą Cię z otwartymi ramionami.

PMP to środowisko międzynarodowe – z nami możesz poznać ludzi z całego świata i bywać w miejscach, o których nawet nie marzyłeś.

Czekamy na Ciebie. Już teraz złóż aplikację i zacznij pracować w jednej z naszych spółek. Składając aplikację na oferowane stanowisko lub decydując się przesłać nam swoje CV z chęcią wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO opublikowaną tutaj.

wróć